Цілодобово

 (097) 570-75-75

Директор

(067) 555-75-75

з 1998 р.

Організатор-розпорядник похорону

 

Взяти ситуацію з організацією похорону під контроль, коли горе призводить до метушні та нервових зривів вкрай важко. Зняти цю ношу з ваших плечей здатен розпорядник-організатор похорону. Нажаль, наша країна не просунулась достатньо, щоб повністю перейняти європейські цінності. Тому у багатьох сферах відчувається вплив консерватизму, радянського «спадку» та відсталості країни в цілому. В силу цих причин професії розпорядника-організатора похорону у містах, що не підпадають під категорію «місто-мільйонник» фактично немає. Ми намагаємося максимально швидко подолати прірву, що розділяє нас і Європу. Задля цього ми відвідуємо міжнародні похоронні виставки, консультуємося в західних колег (передусім польських), підвищуємо професійні навички. Саме тому наші ритуальні агенти здатні кваліфіковано і максимально тактично організувати і провести похорони.

 

Перш за все потрібно дотримуватися традицій та обрядів релігії, що сповідував померлий. Також на плечі розпорядника лягає тягар інформування родичів, близьких та знайомих про трагічну звістку. Усі організаційні питання з представниками релігійної конфесії входять до обов’язків органі тора-розпорядника. Допомога ритуального агента нашої компанії – це запорука відсутності проблем та несподіванок в непростий період прощання з близькою людиною. Звертайтесь в похоронний дім «Memento Mori». Ми – на відстані дзвінка!

 

 

 

Всі права захищені © «Memento mori»                                         Разработка сайту —Студія інтернет-реклами Websitekm