Цілодобово

 (097) 570-75-75

Директор

(067) 555-75-75

з 1998 р.

Обробка тіла в морзі

 

Якщо похорон з яких-небудь причин відкладаються, морг надає послуги зі зберігання тіла (близько 3 діб), а також його гігієнічної обробки, обмивання, бальзамування, одягання, вкладання в труну.

 

Також за бажанням родичів можуть бути надані додаткові послуги перукаря та косметичні послуги, такі як, стрижка, гоління, укладка волосся, манікюр, надання особі покійного відповідного зовнішнього вигляду, накладання гриму, макіяжу не тільки на обличчя, але і на інші відкриті ділянки тіла. У тому випадку, якщо людина загинула за трагічних обставин і його тіло піддалося сильним пошкоджень, підготовка до поховання носить більш складний характер і включає в себе визначення як характеру порушень і травм, так і способів їх усунення, проведення необхідних хірургічних операцій, відновлення (при необхідності ) форми черепа і фіксації зламаних кінцівок.

 

Довіривши такі скорботні клопоти професіоналам, ви не тільки позбавите себе від зайвих емоційних потрясінь, але і зможете організувати гідні проводи в останню путь близької, рідної людини.

Доступні ритуальні послуги у Хмельницькому – це «Memento Mori».

 

 

 

 

Всі права захищені © «Memento mori»                                         Разработка сайту —Студія інтернет-реклами Websitekm