Цілодобово

 (097) 570-75-75

Директор

(067) 555-75-75

з 1998 р.

Матеріали для пам'ятників і надгробків

 

 

Габро-діабаз - це вулканічний камінь, з якого виготовляють пам'ятники і надгробки на могилу. За своїми властивостями і структурою він схожий на базальт, хоча насправді це один з різновидів граніту. Існує 3 основних джерела видобутку габро-діабазу. Вони знаходяться в Австралії, Україні та Карелії. Колір каменю - насичений темно-сірий, мокрий асфальт. Порода досить міцна, але легка в обробці. Тому користується популярністю як у майстрів, так і у замовників. Пам'ятники з габро-діабазу виглядають презентабельно, слабо схильні до впливу навколишнього середовища, довговічні, не вимагають спеціального догляду, легко піддається шліфування та полірування. При цьому пам'ятники з даної породи не такі дорогі, як з інших матеріалів.

 

Граніт - чи не найпопулярніший камінь для виробництва пам'ятників. Має безліч відтінків і вкраплень в породу, що дозволяє виготовляти різні надгробки і скульптури. Видобувають граніт практично по всьому світу, проте найбільші джерела знаходяться в Росії, Україні, Індії, Китаї. Камінь дуже щільний, довговічний, практично не схильний до впливу навколишнього середовища. Завдяки своїй щільності дозволяє наносити зображення і написи, що не стираються дуже довго. Досить дорогий матеріал.

 

Полімерграніт - штучно вироблений матеріал. Створюється шляхом змішування гранітної крихти з органічними полімерами. Таким чином виробляють полімергранітні плити, які ріжуться на частини. Матеріал досить легкий, тому його просто транспортувати і можна встановлювати, не чекаючи усадки ґрунту. Він досить дешевий і простий в обробці, тому ціна для замовників також невисока. Поза тим, він вимагає до себе більш прискіпливого догляду. При його наявності термін служби пам'ятника може становити показник в 70 років.

 

 

 

 

 

Всі права захищені © «Memento mori»                                         Разработка сайту —Студія інтернет-реклами Websitekm