Цілодобово

 (097) 570-75-75

Директор

(067) 555-75-75

з 1998 р.

Для чого проводять ексгумацію?

 

Ексгумацію тіла проводять у 3-х випадках:

1) Коли потрібно встановити причину смерті покійного

2) Коли потрібно встановити особу померлого

3) Коли планується перепоховання останків

 

Як відбувається ексгумація

 

Для того, щоб виконати процедуру попередньо потрібно зібрати величезну кіпу документів. Навряд чи, це під силу людині, що не стикалася з даними проблемами. Величезна кількість інстанцій і дозволів, підписів та погоджень. Таку складну роботу краще довірити професіоналам, які виконають її значно швидше, а про перебіг бюрократичних затримок ви не навіть не дізнаєтесь. З точки зору юриспруденції, процес ексгумації – це передача останків тіла від однієї фізичної або юридичної особи іншій. Усі нюанси щодо сторін і плану перепоховання узгоджуються наперед. Отримавши дозвіл, спеціально навчені фахівці дістають останки з могили, а після необхідних процедур, перезахоронюють їх на новому місці. Усі роботи, пов’язані фінансуванням лягають на плечі замовника ексгумації. До них відноситься і облаштування старого місця поховання. Іноді проводиться перепоховання з переміщенням останків з країни в країну. Ці випадки трапляються доволі рідко і пов’язані зазвичай з визначними історичними чи культурними діячами.

 

Ексгумація – непоширена послуга, але якщо у вас виникла потреба провести дану процедуру, наш похоронний дім допоможе організувати юридичний супровід та пов’язані з переміщенням останків роботи. Для уточнення деталей звертайтесь за контактними телефонами, що вказані на сайті. Ми – на відстані телефонного дзвінка.

 

 

 

Всі права захищені © «Memento mori»                                         Разработка сайту —Студія інтернет-реклами Websitekm