Цілодобово

 (097) 570-75-75

Директор

(067) 555-75-75

з 1998 р.

Міжнародна виставка продукції для похоронів та кладовищ TANEXPO

 

Щодвароки у італійському місті Болонья проводиться виставка товарів ритуальної сфери. Вперше виставка була проведена у 1992 році. Виявилося, що попит на товари ритуальної сфери достатньо великий. Кількість експонатів та відвідувачів зростала. Остання виставка в 2016 зібрала близько 17000 професіоналів похоронної справи з 55 країн світу. Площа виставки з експонатами становила 23 000 м2. Серед відвідувачів були власники похоронних компаній, менеджери, каменярі, гробарі, виробники квітів, директора цвинтарів та крематоріїв. 94% відвідувачів були професіоналами у сегменті ритуальних послуг.

Крім представленої продукції на стендах, для учасників регулярних виставок проводять круглі столи, семінари, конференції, майстер-класи, спеціалізовані навчальні курси. Команда «Memento Mori» завжди слідкує за усіма новинками, що можуть поліпшити  якість надання послуг. Товари, щодо яких є попит в Україні завжди намагаємося ввести в асортимент нашого похоронного дому.

 

 

Всі права захищені © «Memento mori»                                         Разработка сайту —Студія інтернет-реклами Websitekm