Цілодобово

 (097) 570-75-75

Директор

(067) 555-75-75

з 1998 р.

Нещодавно була опублікована інформація про похоронний дім у місцевій гезеті

Викладаємо інформацію і для читачів нашого сайту

Memento Mori – пам’ятай про смерть.

 

Крилата фраза, що дійшла до нас з часів Римської імперії, змушує нас оглядатися на прожиті дні, місяці, роки що складаються у намистину під назвою «життя». Цим виразом вітали римляни своїх полководців-тріумфаторів, аби ті пам’ятали, що ніякі здобутки не здатні зробити життя вічним. Глибинний сенс цього виразу настільки виразний, що важко собі уявити, що він уміщується усього в двох словах. Тому нагадування про невідворотність смертного часу, але водночас і про щастя жити стало назвою нашого похоронного дому.

 

Із самого початку заснування компанії ми ставили собі за мету надання послуг високого рівня, тому орієнтиром були успішні європейські компанії ритуального сферу. Перш за все, наші найближчі сусіди – Польща. Остаточно переконали нас у правильному виборі вектору розвитку події останніх років на теренах нашої батьківщини. Адже саме зараз, викристалізовується розуміння, що позитивні зміни у нашому житті, сфері виробництва та надання послуг залежить перш за все від на самих. Нажаль, державна машина досить повільна і неповоротка, тому підприємства приватної форми власності є рушієм змін.

 

Похоронний дім «Memento Mori» надає послуги у сфері особливих послуг, адже вони пов’язані з втратою близьких людей. І в цьому найбільший дисонанс, фактично, ми надаємо послуги для людей , що покинули цей світ, але допомогти маємо їхнім родичам та близьким у яких попереду ціле життя. Втрата життя – найбільше горе, що може спіткати людину, тому щодня нам доводиться бачити родичів померлих, нервове напруження яких сягає межі. Зриви, напади головного та сердечного болю, коливання тиску – це те до чого призводить втрата близьких. Утішання та банальні заспокоювання не діють у таких випадках, і постає питання надання кваліфікованої психологічної допомоги. Саме тому, ми прийняли рішення щомісяця надавати можливість нашим співробітникам проходити семінари та тренінги щодо ведення переговорів, надання психологічної допомоги, спілкуванню з клієнтами. І вже зараз ми відчуваємо, що рівень фахової підтримки наших працівників значно виріс, вони краще розуміють людей, швидше можуть розрадити їх, підтримати у скрутну хвилину. Не менш важливим є і морально-психологічна стійкість наших працівників, адже доводиться бачити людське горе щодня.

 

Акцентуючи увагу на роботі з клієнтами, ми не забуваємо про розширення та покращення своїх послуг. Ми є першою недержавною організацією, що надає послуги зберігання тіла у морзі в Хмельницькому. По-перше, тепер ви маєте альтернативу вибору щодо зберігання тіла померлого. А по-друге, ви маєте можливість оглянути, як саме одягнутий покійний і за необхідності, можна внести корективи. Такої послуги не надає міський морг, позаяк вхід у приміщення заборонений.

 

Ще однією послугою, яку ми надаємо є репатріація, або міжнародні перевезення померлих. Смертний час, нажаль, може наступити для людини у будь-якому місці. Проте, якщо горе трапилося за межами України виникає низка юридичних і логістичних організаційних питань, розв’язати які самотужки неможливо. У різних країнах можуть бути  відмінності у вимогах щодо транспортування тіла покійного, іноді необхідні переклади документів, апостиль та інші складності репатріації. Тому варто довіритись професіоналам. Ми надаємо дану послугу з моменту створення похоронного дому «Memento Mori» у 1998 році, тому досконало знаємо законодавство України та інших країн у сфері міжнародних перевезень померлих. Неодноразово здійснювали перевезення з Німеччини, Польщі, Італії, Росії, Білорусії. Для репатріації похоронний дім має на своєму балансі висококомфортабельні автомобілі Mercedes і Opel, повністю обладнані для потреб перевезення труни. Вони обладнані сучасними кондиціонерами для забезпечення температури зберігання тіла. Авто мають додаткові пасажирські місця для родичів. Тому, ви не несете зайвих витрат на квитки.

 

Розуміючи потребу нашої допомоги та присутності повсякчас, адже горе не обирає час і місце, ми створили спеціалізовані інтернет-сайти для зручності клієнтів та оперативного вирішення питань в онлайн-режимі. На сайті похоронного дому «Memento-Mori» ( http://www.memento-mori.com.ua) ви можете детально ознайомитися з переліком усіх послуг, що ми надаємо, зробити онлайн-запит ритуального агента та почитати цікавинки нашого блогу. Для вирішення питань пов’язаних з репатріацією померлих діє спеціалізований ресурс - http://www.repatriation.com.ua/. Похоронний дім «Memento Mori» працює цілодобово, надає свої послуги у Хмельницькому та Хмельницькій області, наш контактний телефон – (097) 570-75-75.

 

Ніхто не застрахований від смерті, коли ми потрібні, просто пам’ятайте – ми на відстані телефонного дзвінка.

 

Всі права захищені © «Memento mori»                                         Разработка сайту —Студія інтернет-реклами Websitekm